Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLST to przykład światowych trendów architektonicznych w Twoim domu. Nie uznają żadnych barier, dlatego cechuje je niepowtarzalny styl, ale także najwyższa trwałość i wygoda użytkowania.

DRZWI TARASOWE

Innowacyjna budowa naszych drzwi tarasowych zapewni Ci wygodne wyjście na balkon, taras lub do ogrodu oraz doskonale doświetli wnętrze Twojego domu, abyś mógł czuć się jeszcze bardziej komfortowo. Nasze drzwi tarasowe sprawdzą się zarówno w mieszkaniach w bloku, domkach jednorodzinnych, jak i apartamentach.

Drzwi tarasowe HST Premium

Trendy architektoniczne i wnętrzarskie stale się zmieniają, a oczekiwania naszych Klientów rosną. Mają to na uwadze nasi projektanci i eksperci, którzy stale rozwijają naszą ofertę. Jedną z ich odpowiedzi są drzwi tarasowe HST Premium, udoskonalone zarówno pod względem designu, jak i oferowanej wygody. To w ich przypadku stworzyliśmy konstrukcję, która oddaje w ręce Klientów przestrzeń sięgającą nawet do 6,5 m w szerokości – dzięki temu świetnie sprawdzi się w domach o nieco większym metrażu. To jednak dopiero początek. HST Premium posiadają również zaawansowany system działania, który wymaga niewielkiego nakładu sił, przez co otwieranie i zamykanie drzwi tarasowych jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Do tego dorzucamy grubsze przeszklenia i ciepłe progi wspomagające parametr izolacyjności termicznej oraz akustycznej, które zadbają o Twój komfort.

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe HST to nowoczesna konstrukcja umożliwiająca osiągnięcie znacznie większych przeszkleń i skrzydła prowadzone po dwóch niezależnych od siebie prowadnicach. To jednak nie wszystkie zalety tego modelu, drzwi tarasowe HST okazują się tak samo skuteczne w większych i mniejszych domach, bo oferują wyjście o szerokości 2,9 m. Jednak pomimo to, skrzydła nie są trudne w obsłudze – na ich korzyść przemawia również technologia podnoszono-przesuwna zapewniająca zarówno stabilność, jak i lekkość systemu otwierania oraz zamykania. HST są także gwarancją bezpieczeństwa, bo wedle własnego życzenia możesz umieścić w nich zaawansowane okucia antywyważeniowe klasy RC2, które uniemożliwią wizytę nieproszonym gościom. Zapewniając wszystkim domownikom spokojny sen. Przy tym, całość prezentuje się fantastycznie!

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

W mieszkaniach i domach o nieco mniejszym metrażu sprawdzą się drzwi tarasowe PSK i PSK-Z. Podczas ich produkcji stworzyliśmy i zamontowaliśmy zaawansowany system uchylno-przesuwny, który pozwolił na osiągnięcie przestrzeni sięgającej aż 1,6 m w szerokości,a przy tym zapewnił jeszcze lepsze działanie. Drzwi możesz otwierać przy jeszcze mniejszym nakładzie sił niż dotychczas. A co ze światłem i utrzymaniem ciepła? I z tymi parametrami drzwi tarasowe PSK i PSK-Z radzą sobie doskonale, bo uzbroiliśmy je w dodatkowe uszczelnienia i duże powierzchnie szybowe, które chronią dom przed uciekającym z niego ciepłem i dostarczają do niego odpowiednią ilość zdrowego i naturalnego światła słonecznego.

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Do minimalistycznych wnętrz wymagających dużej ilości światła jak ulał pasują drzwi tarasowe PSK Atrium. Dlaczego tak świetnie współgrają z modnym stylem skandynawskim? Wszystko za sprawą smuklejszego, bardziej kształtnego profilu oraz dużych przeszkleń, których w PSK Atrium na pewno nie brakuje. Ale to nie wszystko! W naszych drzwiach tarasowych znajdziesz również dodatkowe uszczelnienia, poprawiające izolacyjność domu – zarówno termiczną, jak i akustyczną oraz progi, które w znaczący sposób niwelują możliwość potknięcia. To szczególnie praktyczne, jeśli w domu są dzieci. PSK Atrium posiadają również cechy antywłamaniowe, za sprawą których Twojemu domowi nie grozi wizyta nieproszonych gości. Spokojny sen? Jego gwarancją są właśnie drzwi tarasowe PSK Atrium.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu