Rolety

Rolety OKNOPLAST zachowują ciepło wewnątrz domu i nie wpuszczają do niego niepotrzebnego zimna, nawet w najbardziej mroźne zimy.

ROLETY

Utrzymają odpowiednią temperaturę w Twoim domu, ochronią Twoje okna przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych i jeszcze mocniej spotęgują piękno stolarki.

Rolety LUNA

Rolety Luna to doskonały sposób na poprawienie parametrów cieplnych Twojego domu bardzo niskim kosztem. To właśnie one jeszcze bardziej wzmocnią parametry techniczne naszych okien, tworząc zaporę nie do przejścia dla zimna – nawet w najbardziej srogą zimę. Dzięki trwałej i szczelnej konstrukcji, ale także specjalnemu systemowi montażu, rolety pokrywają całą powierzchnię stolarki, nie przepuszczając ani zimna dobiegającego z zewnątrz, ani ciepła uciekającego ze środka budynku – a to szczególnie przydatna cecha latem, gdy temperatury w pomieszczeniach potrafią osiągać wartość bardzo niezdrową dla organizmu. To doskonały sposób na obniżenie wartości rachunków za ogrzewanie i zwiększenie komfortu przebywania we własnym domu. Na pewno skorzystają na tym absolutnie wszyscy domownicy.

Rolety SOL EVOLUTION

Chcesz poprawić design i ogólny wygląd Twojego domu? W tej kwestii najwięcej do powiedzenia mają właśnie rolety Sol Evolution, które zachwycają swoim wyglądem wszystkich naszych Klientów. W końcu ważne jest, by łączyły się z estetyką proponowaną zarówno przez same okna, jak i całą elewację budynku. Sol Evolution, ze względu na swoją uniwersalną budowę, mają zdolność do współpracy z każdym istniejącym rodzajem aranżacji, zarówno bardziej klasycznej, jak i nieco nowocześniejszej. W dużym stopniu decyduje o tym szeroka gama kolorów lamelek, jaką znajdziesz w naszej ofercie. Od klasycznej bieli po intensywny, ciemny antracyt. Duży wpływ na piękno rolet Sol Evolution ma także ich krój, zgodny z polskimi i światowymi trendami oraz konstrukcja, która tak samo dobrze sprawdza się w domach tradycyjnych, jak i zabudowaniach pasywnych.

Rolety SOL

Kontrola ilości światła docierającego do wnętrza domu to wielki atut rolet Sol – dzięki nim już nigdy nie będziesz musiał narzekać na zbyt małą, lub co gorsza, na zbyt dużą ilość światła. To zasługa niezwykłej szczelności powstałej dzięki trwałemu, aluminiowemu pancerzowi i wykorzystaniu wnęki między oknami a ścianą domu. Dzięki temu rolety dodatkowo ochronią Cię przed największymi upałami, zaciemniając pomieszczenia w najbardziej słoneczne dni, albo odwrotnie – rozjaśnią wnętrza w pochmurne miesiące. A wszystko to, dzięki bezprzewodowemu pilotowi lub panelowi umieszczonemu przy oknie – nie musisz nawet wstawać z łóżka, aby kontrolować ilość światła we wnętrzach!

Rolety TERRA

Rolety to także dodatek do zakupionych okien, który może naprawdę efektownie wzmocnić ich parametry techniczne. Terra łączą się doskonale ze wszystkimi rodzajami stolarki obecnymi w naszej ofercie. Co więcej, rolety Terra dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, spośród której możesz wybrać zarówno lamelki o klasycznej, minimalistycznej bieli, jak i w intensywnej barwie antracytu – dzięki temu idealnie zgrasz je z aranżacją własnego domu. Co jeszcze je wyróżnia? Przede wszystkim to, że wykonane są z solidnego, odpornego na uszkodzenia aluminium zwiększającego poziom ochrony domu. Design? On wyrażony jest w podwójnie ryflowanym profilu, który potęguje także odporność rolet na niekorzystne działanie silnego wiatru. To praktyczność połączona z pięknem.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu